Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gordonfreemN #26396 üzenetére

    ez a "10 óra nem túlóra" az a szint, hogy "egy sör nem sör, két sör egy sör, de egy sör nem sör" :U ...már 1 óra túlóra is túlóra és elszámolható

    ...a csúsztatást nem értem, miért nem jó neki (oké: értem, hogy szeretné, ha mindenki ingyen dolgozna neki napi 12-16 órákat, nevetve és vidáman) ...ez a legegyszerűbb: nálunk is működik :K közvetlen felettessel lebeszélve soha nem volt belőle gond és akkor nem kell túlórát engedélyeztetni, bérelszámolásnál sincs variálás... meg amikor 1-2 órák összejönnek, nagyon jó felhasználni olyan ügyintézésre, ami munkaidő után csak neccesen férne bele úgy, hogy időre kell menni fiunkért óvodába

    #26397: önmagában szerintem egy kézírás semmi... de ha már tárolod és személyhez kapcsolod, akkor lehet az... kb ugyanaz, mintha találnál egy hajszálat az utcán, betennéd egy zacskóba és otthon elraknád a fiókba: ez tartalmazza valaki dns-ét, amivel egyértelműen beazonosítható lenne egy személy, de ha nem tudod senkihez kapcsolni, akkor az "csak egy utcán talált hajszál" ...önmagában a hajszál és a kézírás se jelent semmit hétköznapi embernek: komoly eljárás kell mindkét esetben, hogy azokon keresztül bárki beazonosítható legyen, így (szerintem) egyik sem minősül személyes adatnak :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák