Új hozzászólás Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz Gergello #9994 üzenetére

    Szted gumifüstölés nélkül nem is lehet ilyet tartani? :Y

    Hát köszönöm a felvilágosítást mindenkinek. Igazából még mindig ugyanott tartok: Az igénytelen 4T az kicsit gyengusz (nekem a végsebességük kéne kb utazónak. Ugy tökéletes lenne), a sportosabb 2T nagyrésze szét van hajtva, és még a fenék részük is szélesebb, szal már csak ezért is necces nekem :U Nah meg persze a pénz a pénz és a pénz :B Jo lesz nekem még egy darabig a kis bws :B Csak az a baj, h Bp-en elég kevés a 70km/h. Most pesze lehet mondani, h ez nem száguldozásra lett kitalálva, de akkor is...45-50ig gyorsul a motorka rendesen, lámpánál nincs ellenfele. Aztán lejjebb esik a fordulatszám és kb 60ig lelassul a gyorsulásban. Ami igen zavaró, mert pont addigra érnek be a kocsisok :U Aztán 70-75ig megint gyorsul, mintha seggbe rugták volna. Persze a 70 nem olyan rossz, de egész végig nyélgázon használni szegényt :U Nekem sincs kő a szívem helyén :B
    Meg mint írtam ez anynira új, annyira nincs semmi baja, h már csak ezért is kár lenne lecserélni...Ha a mostani pénzemből kéne vegyek motort, akkor félnék, h baja lenne, mert csak idősebbet, v sokat futottat tudnék venni. Folyton ottt járna a fejembe, h a fene vinné el, kellett nekem lecserélni a robcsim. :B ...

Új hozzászólás Aktív témák