Új hozzászólás Aktív témák

  • p00h

    tag

    Sziasztok,

    segítséget szeretnék kérni, 2 autó között nem tudok dönteni, kíváncsi vagyok elfogulatlan véleményekre.
    1) auris hybrid kombi
    2) i40 1,7 crdi kombi
    Mindkettő újszerű kevés km-el, külföldről flottából behozott, automata, még garisak. A 2 autó kb 1 árban van, annyi h az auris jobban felszerelt, míg a i40hez venni kellene tolatóradart v kamerát (mérete miatt), alufenit (hogy szép is legyen :) ), tempomatot (pályázás miatt) és nincs benne ködlámpa sem, aurisban mind adott.
    Évi durván 30e km-t megyek jelenleg, ebből sokat autópályán.
    Mind2 megbízható autó, auris gari rövidebb de a motor elvileg megbízhatóbb, i40 pont fordítva, az i40 nekem szebb, meg ugye jóval nagyobb autó, de a plusz költségek és a dieselsége és a kissé magasabb fogyasztás miatt nem vagyok biztos benne.
    Az auris is tetszik, minden benne van amire szükségem lenne, nagyon vonzó a hybrid dolog, de a mérete az én nagy bajom: hátsó üléssorban mögöttem (elég magas vagyok) nem lehet elférni. Sőt, én is éppen kényelmesen elférek úgy hogy teljesen hátratolom az ülést. Nem tudom egy gyerekülés hogyan férne el benne, és nem -e lenne az h 2 év múlva eladjuk mert kicsi?
    Szóval a kérdés: fullos gazdaságos kissebb vagy "fapadosabb" nagyobb diesel?
    Vélemények? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák