Új hozzászólás Aktív témák

  • Sharks

    tag

    válasz sgergi #11356 üzenetére

    Köszi szépen! Ez a következtetés már nekem is nagyon érett! Van ismerős (általános story lesz), aki számtechboltban dolgozik, ő mondta, h csak gigát ne.... pedig akkor már teljesen elhatároztam, h akkor azt. Gondolom te is hasonló közegben dolgozol, ha több gépet raksz össze.... Egyébként az a problémám, h az asus-nál a P5Q-E-t csak angolul tudom megnézni, mert a magyar oldalról is átirányit oda és nem igazán van róla olyan átfogó képem, mint gigáról. A giga magyar oldala viszont super és eléggé tetszik a könnyü tuningolhatóság, ha a jövőben esetleg szükségem lenne erre a funkcióra, akkor nem baj, h amatőr vagyok, csak megnyitom a programot és egy kattintással lehet emelni az órajeleket. Asustól bemásoltam ide 2-3 napja kb. egy részt a tulajdonságokból, amelyik nagyon érdekelne, a többit valamelyest tudtam értelmezni, de ezt nem és sajna itt se volt olyan önfeláldozó lélek, aki esetleg nem is szószerint, de a lényegét leforditotta volna nekem. Sajna csak németet ismerem... ez van! Köszi még1x a segítséget! :D

Új hozzászólás Aktív témák