Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz parandroid #22098 üzenetére

    Nekem eddig egy őzes esetem volt(úgy 3 hónapja). Mondani sem kell az ütő megállt bennem, mivel bátran mondhatom hogy hiába vezetek 3 éve, még mindig tapasztalatlan sofőr vagyok(szerintem 10 év után is az leszek, mivel mindig adódnak őj helyzetek, amikre máshogy kell majd reagálni). Történt hogy szürkületkor tartottam hazafelé, főúton egy egészséges 100-110es tempóban. Mellettem ült egyik haverom. Egy nyílé egyenes szakaszon lépett ki az őz, viszont szürklet lévén úgy beolvadt a környezetébe, hogy észre se vettem egészen addig amíg a fényszóró meg nem világította a hátsóját(volt kb 4méter az őz és a ford-om bal eleje között). Kb egy kis jobbramanőverezésre volt időm. Szerencsére elugrott, így "mindketten" szerencsésen megúsztuk, de bele se merek gondolni, hogy mi lett volna ha akkor "összepuszilkodunk". Mondani sem kell azóta szigorú sebességbetartás uralkodik nálam is.

    A legszarabb az a tudat volt, hogy kb csak 5%ban múlhatott rajtam, hogy nem kaptam/kaptuk telibe, mivel észre se vettem(azóta azt is nagyívben kerülöm, hogy szürkületbe vezessek). Nagyon szar érzés.

    Most láttam h sikerült egy több hónapos hsz-re válaszolnom, fúúúú de álmos vagyok:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák