Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    Hát annyiból bosszantó a helyzet, hogy ami nekem kellene az

    - funkcionális ergonómia (dslr-szerű) + beépített EVF
    - csúcsszuper stabilizátor
    valamint
    - szuper szenzor
    - wifi (a tethtered shooting miatt - tőlem lehetne "ósdi usb" is, de m43ban ez a lépcső kimaradt)
    - 1/8000 (ezen a listán ez persze a legkevésbé fontos nekem, de azért most hogy végre m43on is kezd elterjedni, jó lenne (pl. vízeséseknél szeretem a hosszú záridőt meg a nagyon rövidet is) és felsorolásra méltó)

    És mindez ne egy kiemelten árazott top vázban (pl. hogy magnézium meg időjárás-álló, meg csúcs-video (GH3), meg nemtommi stb, az _engem_ nem érdekel)

    Namost ilyen nincs és sokáig nem is lesz, mert az Oly az első pontot csak ebben a vázban csinálja (és még csak nem is pletykálják hogy ebből lenne valami "light") , a Pana G-szériában (ami amúgy tök jó) meg ugye nincs stabilizátor (és ha a gx-7-et nézem, hát még ha bele is teszik mondjuk jövőre a G7-be, hát nem fogja megváltani a világot...)

    Szóval a PEN-vonal _nálam_ az első pont miatt eleve kiesik, talán a Pana G7 (ha így hívják majd) lesz a sorolt kívánalmaimhoz a legközelebb, remélem abban már minimum a GH3/E-M5/stb szenzorát teszik (vagy akár a GX7ben lévőt) és akkor a stabit leszámítva meglesz valószínűleg minden, viszonylag elérhető áron.
    (a 12-35 és a 35-100 amúgy is stabilizált... szóval már "csak" azokat kell begyűjtenem :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák