Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz ltz400 #17896 üzenetére

    Fryskitt legközelebb ilyen módon próbálj postolni, akkor is, ha külön hozzászólásokra válaszolsz, pláne egy-két percen belül.

    philoxenia

    17896 A képérzékelője uaz, csak nagyobb megapixelszám: tehát több zaj. Sztem kopaktnál nem feltétlenül éri meg a +20e, ráadásul 100e közeli összegért már majdem DSLR-t kapsz. De egy jó kis bridge biztosan....

    17941: Egy Fuji F40fd? Elég jó a tesztje a Dpreview-n, bár nem a legújabb, de azért....
    [link]
    Vagy itt: [link]

    17961: Hát ezek alapján meg is válaszoltad: inkább FZ28. :)

    17962: Szia, ez pl? [link]

    17964: Sztem a Hyundai-t felejtsd el. Az Olympus sem egy nagy spíler ebben a szegmensben, de hát mégis......

    17986 A Class6 felthetőleg elég gyors. Persze, tapasztalatom szerint azért nem mindegy milyen gyártmány (SanDisk, Kingston, egyéb) és vsz. csak sorozatfelvételnél és gépre bemásolásnál jön majd ki a különbség. Amúgy ez kompaktoknál nem szokott hátráltató tényező lenni. Az SD kártyák ált. jók (látnál egy xD-t, na az siralmas, még a "gyors" verziók is).

    17980 Canon, Pana, Fuji....a használt mindíg kicsit rázósabb, érdemes kipróbálni.

    17983 A 13 hónap alatt vsz. teljesen lemerült. Ez pedig a litium akkuknak ártalmas. :( Csatlakozom az előttem szólóhoz: alkudj. Próbálj annyit, amennyiből legalább egy utángyártott akku kijön. :)

    [ Módosította: philoxenia ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák