Új hozzászólás Aktív témák

  • LénaLeila

    újonc

    Szép napot! Vettem egy biciklit, amit a pasi rakott össze akitől vettem, elvileg amire nekem kell arra jó lett volna, de mégsem jó, mert marha nehezen lehet tekerni, (ha létezik ilyen) hátul 6-os racsni van, de az utolsó legnagyobbat nem lehet használni, elől 3 van, de ott is csak a középsőt lehet használni, azért lett ilyen, mert mikor mindet lehetett használni, akkor valamiért elszakította a láncot, igazából nem is értek nagyon hozzá, ezért kérnék itt segítséget, ő azt mondja az a baj, hogy nagy a súly, ( nem tud vele mit csinálni, (kettőnk súlya max 85kg) igazából gyermekemet hordom vele edzésre, játszótére, oviba, ami kb 800méter, valamint néha elmegyek vele vasárolni, max 1km. Szerintetek ezzel tényleg nem lehet mit csinálni, vagy esetleg lecserelni a hátsó racsnikat nagyobbra (ha létezik egyáltalán ilyen) vagy valami ötlet, meghallgatok mindent, egyelőre nincs pénzem másikra, a jövőbe tervbe van egy elektromos, addig ezzel kell beérnem, 😭 ja igen, és ha a második legnagyobbon van akkor olyan, hogy tekerek, de olyan mint ha egyhelyben állnék, alig haladok valamit. Hálásan köszönöm a segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák