Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz soldier2 #26006 üzenetére

    Ja, jól be volt állítva, csak elszúrtam. De NAGYON.

    Mert amikor megpróbáltam finomabbra venni, akkor egyszerűen nem tudtam elfordítani a tetejét. Nem ment 30-as fokozat alá. Akkor olvastam hogy menet közben kellett volna állítani, mert ha nem műküdik, akkor nem szabad (mai napig nem értem, hogy miért?). Viszont nem volt elég finom az őrlemény, ezért gondoltam hogy megnézem biztos jó irányba gondolom a dolgot (értsd: kisebb szám = finomabb őrlemény), amikor is rádöbbentem hogy 60-után (ami a skála maximuma) továbbra is elfordul a gép teteje. Na, ezen meglepődve kb 5-6 teljes fordulatot csináltam, mire már majdnem kijött a helyéből az egész teteje a gépnek, amikor is rájöttem hogy izé, nem biztos hogy nekem ezt most szét kellene szednem. Továbbra is kikapcsolva, elkezdtem visszatekerni, de én barom csak N-1-szer fordítottam vissza a tetejét. Így, egy teljes fordulattal "dúrvább" állapotban meg kb 6-7 duplakávét daráltam le (ennyiszer 18 grammot), és mindegyik kb 3mp alatt főtt le. Mire rájöttem hogy egy teljes fordulatot kellene még tekerni a tetején :) Most már nem buzerálom, és kb értem hogy mi van. Viszont előre fosok a naptól, amikor majd szét kell szedni fejcsere/takarítás céljából...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák