Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Ragnar95 #22484 üzenetére

    különben kicsit hülye helyzet ez, hogy én is siránkoztam, hogy nem vehetek új telefont, mert nemtecc annyira, ahelyett, hogy tökre örülnék, hogy NEM KELL költenem rá...

    hülye egy világ ez, ha nem figyelek beránt a konzumálási mánia...

  • manchester85

    addikt

    válasz Ragnar95 #22484 üzenetére

    Próbálom végiggondolni, hogy mit tudnék elképzelni a jövőben. A telefonos fizetés, ellátva egy fejlett e-wallet-tel pl. állati jó lenne. Minden fizetést rögzítene a rendszer, és diagramokra bontva mutatná, hogy mire mennyit költöttem. (Élelmiszer, szórakozás, számlák, stb, összehasonlítva korábbi kiadásokkal, számlákkal, stb). Illetve ha a Siri külsős fejlesztők számára is használható lenne. Be lehetne állítani, hogy értesítési üzenet, vagy Siri értesítés érkezzen. Jönne a push, és nyögné be, hogy xy like-olt, vagy meghívtak egy jövő heti házibuliba, "shall I create it?" :) Mindenképp innovatív irányba kéne haladni, ugyanis ez a képernyőméret növelős marhaság baromira unalmas, amiről szól mostanában az ipar. Pl. vegyük azt, hogy megyek Armin van Buuren bulira október 31-én Kassára, és Siri aznap figyelmeztetne, hogy az esemény helyén és idején milyen idő várható, és hogyan öltözzek fel. :K Vagy ha a tv24-en bejelölök egy műsort, akkor Siri minden nap jelezzen, amikor kezdődik az a sorozat.

    És hogy mivel jutna az abszolút csúcsra az Apple? Ha forradalmasítaná a TV ipart. Persze ez iPhone-ra nem feltétlenül lenne annyira jó, de iPad-re annál inkább. Élő sportműsorokra jelentkezés, vagy személyre szóló csatornakiosztás filléres összegekért. Ami érdekel, azért fizetek. Nem az, hogy van 200 csatorna, de a buzi Digisport miatt nem tudok tennis masters tornákat nézni. Vagy jön egy vihar, és semmit nem tudok nézni. :U

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák