Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz kenny123 #35598 üzenetére

    Nem nyomtak pisztolyt, csak éppen nem volt "kedvem" egyszerre 170 ezret kifizetni érte. De hogy értsd, mi a bajom:
    Egy CIB-es netkártyával vettem 2 appot (starwalk, flyradar) kemény 3 euró volt összesen. A pénz le lett vonva, az appok működtek. Erre 3 hét múlva le akartam tölteni valami ingyenes dolgot, mire kiírta az itunes, hogy az utolsó vásárlásnál probléma volt, lógok nekik 5 euróval. Néztem, mi lehet a probléma. A pénz visszakerült a kártyára, azzal, hogy nem tudták beazonosítani a bankot. De tartozásként nyugtázták a két programért kifizetett majd visszakapott pénzt. Futottam 29 kört velük mailben, hogy nem tudom kifizetni, mert nincs más kártyám, és különben is, miért akarnak többet, mint amennyibe kerültek a programok? Persze azért, mert amikor elkezdték követelni, már nem volt akciós egyik se. Kértem, hogy akkor töröljék a programokat, vagy csináljanak amit akarnak, engedjék el, persze szó se lehet róla, addig ingyenes appot se tölthetek le, amíg nem rendeződik a dolog. És persze mivel én nem vagyok hajlandó új bankot keresni az ő szájba.....-tt 5 eurós követelésük miatt, annyiban maradt a dolog. Ha ők 5 euró miatt hisztiznek (holott ők cseszték el), akkor adják el a hülye telefonjaikat akiknek akarják, rajtam kívül. Ehhez hozzájárult az, hogy hülyére vettek, akárhogy tettem föl a kérdést és akárhogy próbáltam egyezkedni, mindig ugyanaz a betanult válasz jött, mintha a falnak beszéltem volna kb. Nekem meg erre se időm, se idegzetem. Ez a fantasztikus telefon, ami folyamatosan eldobálja a térerőt, kifagy a skype, kilép a programokból csak úgy stb, ennyi jutott hirtelen eszembe, csalódtam nem csak a kütyüben, hanem a supportban is, nem hittem volna, hogy ilyen kicsinyes patkányok ülnek odaát is.

Új hozzászólás Aktív témák