Hirdetés
Legfrissebb anyagok
GAMEPOD.hu témák
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
-
GAMEPOD.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
+ aero.
Oké, bocs. Szóval egy Gigabyte ga-880gma-ud2h lapom van, és a specifikációk szerint (+ a látottak alapján szerintem is) 2 venticsatlakozó található rajta:
1x CPU fan header + 1x system fan header (mindkettő 4pin-es)Ez már ott bukik, hogy a sata tápkábelre nem tudod rádugni a sata->molex átalakítót mert a sata végek egyformák.
Most ugyan nincs előttem a gép, de ha jól emlékszem, a tápból "apa" típusú csatlakozók lógnak, míg az általam linkelt átalakítók között van "anya" típusú csatlakozóval ellátott is.
Új hozzászólás Aktív témák
Topikgazda
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
Új ingyenes hirdetések
Üzleti előfizetők hirdetései
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS: Vállalati hardvermegoldások és nagykereskedelmi lehetőségek
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- Samsung Galaxy A52s 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest