Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz kolosanyi #51522 üzenetére

    hagyjuk már, hogy csak a sportoló embernek nem lesz sérve, és csak az edzett ember tud egyenesen ülni a székben. ez egy cseppet túlzás. én ismerek olyan embert is, aki sportol még is szar a tartása, meg olyat, aki nem, és mégsem szar, na akkor mi van? :)

    Yeffy:
    igen, ott van, hogy szerintem. ha ott van, hogy szerintem, akkor abból hogy hozod ki, hogy én bárkinek is meg akarom mondani, hogy mit tartson fontosabbnak. :F ennek az egyszerű mondatnak a megértése azért nem kellene, hogy gondot okozzon.

    PB:
    így van, csak itt néhányan hajlamosak a végletekben gondolkozni, meg túlértékelni a gyúrás jelentőségét.

    #51527:
    sehol nem állítottam, hogy haszontalan. én is szeretek lejárni a terembe, de nagyon hátul van a prioritásban. de a ti szemetekben már óriási vétség, ha valaki nem sportol, vagy rossz a tartása, közben pedig elképzelhető, hogy 10-szer annyi GDP-t állít elő egy évben, mint te. meg az ellenkezője is. azt nem értem csak, hogy miért kell ítélkezni azok felett, akik esetleg nem vesznek meg a testmozgásért. ami nyilván nem jó dolog, de az ő dolguk.

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák