Új hozzászólás Aktív témák

  • Szepy2884

    tag

    válasz tisvol #3301 üzenetére

    "Nálunk a problémát csak egy komplett format c: oldotta meg. :-("

    Köszönöm barátom, Te már megint a fején találtad a szöget! Pontosan erre gondoltam én is, csak reménykedtem benne, hogy van kellemesebb megoldás is.

    "az egész programcsomag le- és feltelepítése sem oldja meg a problémát, pedig megpróáltam minden nyomot eltüntetni utána, de biztos maradt még valahol, valamilyen bejegyzés ami miatt nem megy fel az ADMS."

    Pontosan ezért kell újrapakolni az egész rendszert, mert hibaként kiírja ugyan hogy még mindíg van az ADMS-nek nyoma(i) amit lekéne törölni ahhoz hogy jó legyen, de hogy hol azt ugye nem mondja meg! Én meg nem találom sehol se! Hiába töröltem le mindent...

    Most már tudom, abból ered az egész gond, hogy amikor először telepítettem a progit szőrőstül bőrőstül, akkor a C: meghajtóm betelt, törölhettem le, és kezdhettem elölről a D:-re. Na ekkor maradhattak nyomai az ADMS-nek, amit amikor már szükségem volt rá, már nem tudtam felrakni.

    A mérnök az egy olyan lusta fajta, aki mindíg azon agyal, hogy miként lehetne kevesebb erővel hatékonyabban működni.

Új hozzászólás Aktív témák