Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz LanyUs #95057 üzenetére

    No stressz, futottam én helyetted is.

    Tegnap már bringáztam (40km), ma volt az első futás (~13km), végül tempóedzés lett belőle, éhgyomorra (stílusosan). Hazaértem, 15 perc múlva vittem Lányomat Vecsésre, kibringáztunk, én utána hazacsapattam reggelizni. Úgy volt, hogy délután értemegyek, de másképp alakult, úgyhogy most este kimentem még egy 17km-es kocogásra, nem így terveztem, így alakult. Összehoztunk egy közös futást a sráccal (18éves bzmg 18 éves!!!), aki 3-4 körrel vezetett a Futókörök napján féltávnál, mielőtt kiállt. Na erről majd írok valamikor bővebben, mára már sok vagyok, elég lesz belőlem ennyi :B

    Ja nem, azt még hadd mondjam el, tavaly a Balatont kerültük Feleségemmel, és sokan bömböltették a hülye hangszórójukat a bringán, én jótét léleknek tartom magam, de egyenként rúgdostam volna le mindet, ha tehetem :D Falnak megyek mindenkitől, aki a bringán üvöltetni a zenedobozát. Ezek szerint most már Tőled is, LármÁs ;)

    A fejhallgatót/fülhallgatót meg konkrétan KRESZ-szinten tilta(t)nám bringázás közben, de ez már nagyon off itt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák