Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz tisn #95051 üzenetére

    Bizony, erősítő edzést nem szabad éhgyomorra csinálni!

    @inf3rno: Gratula! :R

    @Süti: "Az amúgy meglepő számomra hogy mennyi ember utál futni."

    Ebben szerintem vaskosan benne van az iskolai oktatás. Még egy jó tornatanárnál sem sokan fogják megkedvelni (Cooper teszt és társai miatt), de egy rossznál végképp mindenki utálni fogja.
    Én szerettem, mert jó voltam benne (osztály szinten), de amúgy meg nem szerettem, mert ha futottunk, az azt jelentette, hogy a focipályán voltunk, mégsem fociztunk :)
    Középiskolában meg ki kellett menni a szomszéd parkba futni, ahol más emberek gyönyörködhöttek abban, ahogy futottunk (kamaszkori üldözési mániaként írnám le a jelenséget), persze hogy utáltuk. A kétéves informatikai képzésen meg volt kötelező testnevelés, kb. 30 perc távolságra az iskolától, hát az volt az igazi barom, aki azt kitalálta. Arra még én sem jártam el soha...

    @#95055 tisn: :R
    Mennyire más, mikor valaki megteheti, és nem teszi, mert pl. lusta hozzá, míg van, aki a fél karját odaadná, ha képes lenne rá. Tele vannak a mindennapjaink alapértelmezett luxusokkal, mint pl. megvan minden végtagunk, a látásunk, a hallásunk - és kicsit sem becsüljük meg mindezt. Feleségem gyógypedagógus, járt szakmai gyakorlaton börtönben, idősek otthonában, fogyatékkal élőknél, mozgássérülteknél, vakok intézetében, stb. Még én is másképp tekintek azóta a világra, pedig én ott sem voltam vele, csak amiket elmesélt...

Új hozzászólás Aktív témák