Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz LanyUs #88169 üzenetére

    Ma hajnalban tiszta jég volt minden! Ésszel kellett pakolni a lábakat a talajra. Kár, hogy ilyen alvásaim voltak mostanában a gyerekek betegsége miatt ( és ha valaki odateszi magát, akkor bizony a gyerekek kihatnak rendesen, mint szellemi - mind fizikai értelemben ), de ma már a 3. nap volt, így futni KÖTELEZŐ -> nem esik be az erőnlét. Ez nem tudományos tény, hanem tomcica ajánlás :C Ami számomra hobbistának bőven sok is, nem hogy elegendő, hisz mindent megtapasztalt már, ami a futáshoz köthető :R
    Fel is került a lábamra a jégen jobban tapadó HOKA BONDI 7 :DDD Igen! 50k-s csuka! Ellenben csillapít, mint az állat... :R 1000 km-es, tehát max. 10k-t bír már.
    Tapasztalataim szerint a sima talp jobban befog jégen, mint a terep és társai. Tehát enyhe betegséggel 30 perccel ébresztő után kikapartam magam az ágyból, bemelegítettem és próbáltam egy erős edzést összerakni krákogva, köhögve. Egész jó lett! :DDD

    MindEgy 😄Jeges-csúszós-szeles erős nap enyhe torok+orr 160->170 hrm vége dombra tempó ( 11.11 km 54:45 4:56 /km Elevation 44 m Calories 1,306 Elapsed Time 54:52 )

Új hozzászólás Aktív témák