Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz Louro #75610 üzenetére

    Én szeretem olvasni inf3rno tudományos írásait. Biztos azért említett, mert egy cipő nem ugyanaz 60 kg-mal, mint 110 kg-mal. Ami lehet igaz, de nem voltam még 60 kg-os ezért nem tudom ezt alátámasztani. Első körben linkelek 2 hsz-t, amit nemrég írtam. Az egyik a reggeli motiváció, a másik cipő téma.

    Nálam is hasonló a helyzet 40 körül és kell a jobb kondi + testsúly normalizálás.
    Hajnalban munka előtt ennyi kedvem van kimenni: [link]
    Itt írtam egy hosszabbat a cipőimről: [link]

    Nem tudom hol laksz, de én elmennék egy Nomád áruházba, ahová rendelnék pár cipőt és felpróbálnám őket. Pár hete vettem 38e körül Hoka Stinson 6 ATR-t és a feleségemnek Clifton 8-ast. Tesztelem a Hoka Arahi 6-ost is betonon, jól csillapít, de stabil ezért 20 km-ig felel csak meg nekem, onnan már nyomna belül.
    Nike is jó irány, de szűkebb a fejrész. Mindenképp próba, mert ha 40% akcióban 24-25e környékén megkapod, akkor az is kiváló opció.

    Más: Tegnap futás közben beszéltük a társammal, hogy már létezik olyan terep cipő, ami kidobja a sarat a talpból. Ez is hasznos lehet, mert tegnap legalább négyszer rúgtam ki a talpból a több cm sarat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák