Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    rettentő szenvedőset futottam ma, kb. 500 méter után fel akartam adni és kb. 3-4 alkalommal hánytam el magam majdnem. már az elején is arra lettem figyelmes, hogy nem működik a szokásos 3/2-es légzésem, akárhogy is lassítottam a tempón nem ment, de már az első méterektől így futottam. már a belégzés második üteménél megtelt a tüdőm, a harmadik ütemre nem maradt semmi. ez mi a fenétől lehet? lassabb tempóval próbálva sem akart működni a dolog. kivételesen kb. 45 perccel futás előtt ettem, folyamatosan leterheltnek éreztem a gyomrom, ennek lehet hatása a légzésemre?

    mondjuk a tempó is gyorsabb volt a tervezettnél, de amikor például rámentem az 5 km-es legjobb időmre, akkor is tudtam tartani a 3/2-es légzést. szóval tényleg egyedül a kajára tudok gondolni, nektek van hasonló tapasztalatotok? ennek ellenére nem kicsit meglepő átlagtempó jött ki, természetesen ezáltal ez a elgjobb 10 km-es időm, amin tényleg elcsodálkoztam :) igaz, hogy majd' meghaltam, de az ilyen futásokból ismerheti meg az ember a saját testét, reakcióit.

    és persze a számok: [link]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák