Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz madgie #414 üzenetére

    :p
    Tényleg, te mint (nem)hivatalos milc teszter, kifejtettél már korábban összevetést valamerre, asszem a te véleményed az egyik legmérvadóbb. Tudom, alma meg körte, nem is grafikonokra vagyunk kíváncsiak hanem mi mellé került +/-.

    Ha pénzem engedné, az 5k1 (vagy déhaccáz) mellett fuji, nex, pana és oly gépem is lenne. Sőt, GX7 igen szinmpatikus most, kussba vagyok inkább hogy mennyibe kerül, bár kicsi az esélye a cserének - viszont nagyon szívesen kipróbálnám, ami a kínálat 97%ra nem igaz (mindegyik gyártónál max 1-2 gép jön be egy kategóriában).
    Sőt, időről időre változhat is ez, mint pl régebben tetszett a multiaspecr szenzor, és mióta már van, mef jó 16:10es monitorom is, parasztvakításnak tartom hogy ált az eredetibarányban nem lehet használni, rohaggyanak meg :p

    Igaz, G1X-et is kipróbálnám, közel jár ahhoz hogy jó legyen, úgy láttam azért apróságokkal elintézték hog, az M-nek ne legyen konkurencia. Vagy mi a szösz, mert az se nagyon konkurencia a tükrösöknek meg a többi milcnek sem ;]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák