Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tütüke #806 üzenetére

    Én nem azt írtam, hogy ne egyél pufirizst a kávéhoz, ellenkezőleg, épp, hogy egyél, de ne egyet, ahogy Te is mondtad ''hogy ne éhgyomorra marcangoljon ott bent'' - szal ugyan azt gondoljuk, csak két malomban őröltünk :DDD Ha reggel lecsúszik pár vajas pirítós, akkor sem dől össze a világ, hisz van szeletelt, tartós kenyér is, aminek fele annyi az energiatartalma, mint a rendes kenyérnek, és ráadásul finom is, és számtalan diétás vaj is létezik.

    ''Kelbimbóleves: azért csak egy fél bögre, mert ez krémleves: tejföllel és étkezési keményitővel van sűritve. Igy is mehet több?'' - persze, hogy mehet, és még mi gyúrósok vagyunk fanatikusak :D Tejföl elenyésző, de ha lehet, akkor persze alacsony zsírtartalmút használj, keményítő meg nem vészes, a kukoricában is sok van, mégis megesszük, mert egészséges

    ''' 9-után már ne egyél, ha nem muszály.''-ez mit jelent?Nem igazán értem.'' - term. elírtam, 6 akart lenni és persze este,bocsánat:U kicsit nehéz napom volt. Este hat azért korán van, utána még ehetsz, ha nagyon éhezel (hisz az sem jó, kell egy is idő, míg a szervezeted rááll az új életmódra, akkor már nem lesz gond megállni), pl.: hungarocelt, de 8 után sajna lakat a hűtőre :D (gyúrósok még ehetnek :), azért ennek is van előnye ).

    ''megnéztem egy csokin, hogy mennyi van benne, azán megettem...'' - ez aranyos volt :D Mondjuk nálam is hasonlóképpen működik a dolog :U

    Ennyi lenne. A diéta során , hogy ki, mit eszik term. fontos, sőt, de a sikeresség nagy részben a mozgáson fog múlni, ha nem mozog az ember, akkor nehéz fogyni és mivel Te naponta sportolgatsz, ezért belefér egy normál adag leves, főzelék, stb, persze minden ártó dolog szigorúan 6 előtt, de hisz ezt Te is tudod ;) Max ha gondolod tolj egy L-Karnitin kúrát is mellé, az a többségnek igen jól bevállt, de sztem rajtad nem lehet sok felesleg (egyszer asszem beírtad az adataidat, abból gondoltam), szal a kúra csak hab lenne a trotán :D. Tényleg, mennyit is szeretnél leadni? Mik a hőn áhított célok?

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák