Új hozzászólás Aktív témák

  • kimista

    aktív tag

    válasz syler123 #38461 üzenetére

    a jó kamera ahhoz kell, hogy jó legyen a kép. sötét helyen világos, napra fordulva ne fehér, hanem gyorsan álljon vissza, a színek szépek legyenek, ne fekete fehér stb. Ezt tudja egy jó kamera, jó szenzorral.
    adó szerintem csak a távolságban lényeges, miél nagyobb mw, annál messzebb megy.
    az antenna meg az átvitt kép minőségét befolyásolja. nem lesz csíkos, szellemképes, szemcsés stb.

    tehát ha van egy jó kamerád, egy szar antennával, akkor lesz egy csíkos, szakadozott képed. ami ugyan színes lesz meg minőségi, de az antenna miatt szar.
    ha fordítva, van egy jó antennád szar kamerával, akkor jól fogod látni a szar képet. :D
    szóval ja, nekem van jó kamerám, jó antennával, és tökéletes képem van, nulla csík, nulla szemcse.
    ez viszont pénz, kamerában hs1177 alá nem mennék, az 25 alatt nem nagyon van.
    Adó kb tramp lenne, ha lenne, bár én egy ts528-al megyek. Antenna szintén ilyen 15 dolcsitól kezdődik párja. (ja mert hogy ezek is párban vannak, két különböző antenna adó-vevő oldalon lehet h nem fog 100%ban működni)

    [ Szerkesztve ]

    Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

Új hozzászólás Aktív témák