Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz horvathkrisz #14794 üzenetére

    Igen, igen. Köszönjük Cevat Yerli, teljesen igazad van. Vagyis nem. Csinálsz egy olyan játékot amit még 5 évig senki sem tud futtatni elfogadható minőségben, ha mégis azonnal megbánja mert a története 0, és a játékidő is nagyjából ennyi. Ezt meg mind olyan áron kínálod, hogy embertelen csak mert... miért is? Mert ti vagytok a nagy Crytek, vagy mert EA keresztapa adja ki? Nevetséges. Persze hogy ezek után mindenki letölti. Kipróbálják hogy egy optimalizálatlan vacak demó után hogy futna a játék a gépén. Igen én is letöltöttem, és 20 perc után abba is hagytam az SP küldit és inkább a Sandbox2-ben ökörködöm (1x végigvittem még a megjelenés idején ez igaz.) És nagyon örülök neki hogy nem adtam érte 12 ezret, mert most ezt a megtakarítást egy olyan videókártyába fektetem ami már talán elviszi élvezhető minőségben a játékot. Talán nem techdemót kellene csinálni, és reklámozni a húdejó motort ami még 20 évig motor lesz, de ma csak egy több CPU-s Több GPU-s rendszer képes kipörgetni, és lefele skálázva nem jobb egy Unreal Engine 2-nél kinézetben. Legalább egy értelem sztorit, egy jó játékvezetést, és esetleg egy 10 órás játékidőt adhattatok volna, akkor megérteném hogy fel vagytok háborodva. //gyenge idegzetűek ne olvassák tovább// Felkínáltok egy rakás díszdobozos szart, és elvárjátok hogy kapkodjunk utána, anélkül hogy előbb bele ne néznék abba a dobozba. //18-as karika vége//

    Adjátok csak a sok vackot konzolra is. legalább ők is megtudják hogy érdemes lesz előbb letölteni és kijátszani amit csináltatok.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák