Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Teasüti #30016 üzenetére

    Az arc javítással azért vigyázni kell, csak szólok! ;) A bőr retus olyan zajt b@sz néha random, hogy sírsz, én már szívtam meg ezzel, órákig néztem, hogy milyen lépésnél jön be a zaj, ami a nyersen nincs, mire rátaláltam... Vicces, mert nem mindig csinálja. No meg nem is látja jól az arcot sokszor, és csak húzod a slidert, de semmi nem történik (dokumentált hiba, úgy 1 éve, semmi gond, ezt se javítják már...). Teljes testes bőrfelületnél meg kábé semmi értelme nincs csak az arcot javítani, szerintem. Az égcsere tényleg nem rossz, a store-ban biztos kapsz hozzá nagy felbontású textúrákat is! :DDD Ettől eltekintve tényleg egy jó funkció, de én leggyakrabban a PortraitAI-ból az eye enhancer-t, és a lips részt szoktam használni, azok elég megbízhatóan adnak természetesnek ható, mégis ütős eredményt.

    Az erase tool és a clonestamp is frankó szerintem, csak ezek is viccesek, mert ha egy landscape képen nyomsz valamelyiket a kettőből, majd elforgatod a képet, akkor szétvágja az arányokat és torzít, de nem kicsit. Ez is kábé féléves gond, többen panaszkodnak rá, de a support csak terel, és nem tudja igazolni a hibát. Hát ráb@sztak, mert másokkal szemben én felvettem nekik magam az egész folyamatot, és elküldtem nekik a nyerssel együtt, hogy akkor sok sikert, lehet próbálkozni, nem csak a pénzt beszedni a szoftverért meg az előfizetésért. Írt is a support két hét múlva, hogy köszi, reprodukálták ők is a hibát, majd valamikor javítják... :W

    Az is vicces volt, amikor írtam nekik, hogy tetű lassú a szoftver. Válaszoltak, hogy kevés a memória. Visszaírtam, hogy 64 GB, amiből max 12-13 GB-ot használ a Luminar. Visszaírták, hogy kevés a proci. Ment válaszként,hogy 8 mag 16 szál, 4,2 GHz-en. Erre visszaírták hogy jah, AMD... :) Gyanítom, Intel esetében meg azt írták volna, hogy a kevés szál a gond.

    Köcsög egy banda ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák