Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz DeFranco #6528 üzenetére

    ja, amúgy nem alszik most sem hiába altatjuk, eddig tartott az okosság :D

  • emmm

    senior tag

    válasz DeFranco #6528 üzenetére

    Kb. szombat déltől ment tegnap estig a műszak. Volt egy pont tegnap este 11-kor (5 óra fentlét után, tucat altatással), hogy most megyek, és felköltöm a párom, mert valamit összetörök. :((( Aztán érthetett a gondolatból, mert tényleg bealudt (kb. 2 órára), de utána a párom már csak egyszer kelt vele éjszaka.

    Este annyit találtam csak, már átnézve mindent, ami csak eszünkbe juthatott - hogy a nunijába valami beleragadt, de nem kaki, szerintem csak a popsikrém lehetett. Elég hurkás már a gyerek, szerintem a redőkkel valahogy összeszedte a krémet. Fürdéssel nem jött ki, hiába próbáltam, mert állandóan kinyújtja a lábát és nem lehet fél kézzel hozzáférni. Így maradt a nedves fültisztító pálcika. Eltartott egy darabig, de sikerült. :D Amúgy tök gáz, mert nem is látszott alapból, csak az tűnt fel, ha pelenkázzuk, azt valamiért nagyon szereti és megnyugszik tőle.
    Bár utána valamelyest javult a nyűgössége, azért így is elszenvedtem vele este. Így aztán a hétvége eredménye kb. 6-7 óra alvás volt neki naponta...mi meg felváltva őrködtünk.

    Nálatok nem volt olyan, hogy az addigi normális kajálás helyett (vagy egyhuzomban, vagy két lépcsőben bevágva az adagját), átváltott az ilyen 30-40 millis kajálásokra? Aztán büfi, beájul, 5 perc és kezdődik elölről az egész még büfi közben. Most ilyeneket csinált hétvégén. Az anyja is, meg ő is issza a Mecsek teát, nem is a pocijával volt a gond, hát passz.

    Amúgy este kipróbáltam ezt a kendős-végighúzom-a-fején altatást, igazából működik. :D De csak akkor, ha már nyugodt, és aludni készül, más esetben nem működik, csak idegesíti. Majdnem hangosan felröhögtem, mikor kb. két ilyen kendős megmozdulás után lehunyta a szemét és nyitott szájjal bealudt - persze csak max. 10 percre, aztán kezdődött elölről az egész.

    Szerk.: mi is beszéltük este, hogy átpakoljuk a kiságyat, most elég problémás, hogy mindig fordítva kell berakni az ágyba, mint ahogy bealszik. Valamint az ágy másik végébe tesszük a gyereket, most pont nem áll kézre.

    (#6527) Padisah

    Szépek, gratula! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák