Új hozzászólás Aktív témák

  • 3m88

    csendes tag

    Sziasztok!

    Valami dual sim-es kínai csoda vásárlásán töröm a fejem.
    Lassan a 4. délutánom/estém szánom a nyomozgatásra, de mindegyik telefonban találtam valami kivetnivalót végül. Bár tudom, hogy ezért az árért valami kompromisszumot kénytelen leszek bevállalni. :)
    Kérlek Titeket, segítsetek a döntésben. A választottjaim, sorrendben ahogy rájuk bukkantam:

    Leagoo Lead 1 - Nagyon nagyon tetszik a dizájn, de az aksijáról mindenhol rosszakat írnak sajnos :O
    HD 5000 - Kamera és GPS gondok előbukkannak sok fórumon
    Doogee DG550 - Különböző szoftveres problémákat és GPS gondokat olvastam erről
    UMI C1 & Coolpad 7320 - Egyelőre itt tartok, eléggé szoros a meccs. Az UMI-val a legnagyobb bajom, hogy nem önálló márka, a Coolpad meg alig kapható 1-2 webáruházban (fontos lenne, hogy Elephone G5 is legyen az adott oldalon, mert a párom meg azt szeretné, róóóózsaszínben :)) ) illetve a hivalkodó felirat az előlapon nekem egyáltalán nem jön be (bőven elég a hátlapon, legyen szó bármilyen márkáról is), nagy büdös feketepont. Szóval nálam az UMI előrébb van per pillanat egy hajszállal, de félek az akkuidőtől ennél is azért kicsit, illetve főleg a gyártó maga az ami bizonytalanságra ad okot.

    Nagyon érdekelnének a saját tapasztalataitok ezekről a készülékekről, illetve arról, hogy Ti hogyan döntenétek. Esetleg valami más?

Új hozzászólás Aktív témák