Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Ma végre átvettem a Doogee DG300-at, megakadt a vámosoknál, mert nem hitték el, hogy tényleg csak 50 dollár volt. Úgy kellett a banktól pecséttel ellátott igazolást kérni a tranzakcióról, hogy a hatóság elvámolja. Azzal próbálták bizonyítani az igazukat, hogy küldtek egy képernyőképet az Antelife oldaláról, amin már 90 dollárért adták és ez szerintük terhelő volt rám nézve. Mindegy, itt van. Hibátlanul működik, minden rendben van vele. A kijelző rettenetesen pocsék, 0 betekintési szög van, a kamera meg értékelhetetlen, kb egy webkamera jobb képet csinál. Viszont figyelembe véve, hogy vámkezeléssel együtt 15-ért egy új, kétmagos okostelefont adnak, amivel lehet böngészni, netes kommunikációt folytatni és navigálni. Nos egy szavam se lehet. :)

    A Newman N2-est be is laktam azóta, gyári ROM-mal használhatatlan volt, de van rá megoldás, így frankó. Erős hardver, nagyon szép kijelző, jó kamera, olcsó, szóval ezzel meg maximálisan elégedett vagyok. Ha nem lenne rá normális ROM, akkor szívnám a fogam rendesen, de így frankó.

Új hozzászólás Aktív témák