Új hozzászólás Aktív témák

  • silver10

    aktív tag

    Hi!
    Korábban v2.4.8 MTK DT.-szal mentettem. Meg akartam csinálni az SP Flash Toolhoz való fájlokat(!Files_to_FlashTool), de Scatter fájl nemlétére hivatkozva! nem volt hajlandó. Kipróbáltam a 2.5.3-as
    verziót, az már megcsinálta. Ez viszont nem menti már az USERDATA-t és a CACHE-t. Nincs is meg a GUI-n a
    "Felh.adatok és cache mentése" (meg a:"maradjanak a Flash Tool fájlok az SD kártyán) opció. Van e jelentősége, hogy nem menti az USERDATA-t és a CACHE-t?

    A másik: anno a ZP 990- hez(MT6589T) a zopomobileshop oldaláról leszedtem a VCOM Port és az USB drivereket. Jól sejtem, hogy ez az MT6582-höz nem lesz jó? Tegnap este kugliztam egy csomót, de se XDA-n se máshol nem találtam MT6582 driver downloadot. Ebben szívesen elfogadnék segítséget (egy linkre utalással).
    Majdan egy iNew v3-ról szeretnék mentést csinálni. Rootolásról találtam hozzá leírást. A Root Geniust ajánlották,
    ezt le is szedtem. Meg mivel itt el van rejtve a fejlesztői lehetőségek (menü)opció, a beállítások->teleefonról menüpontban a Build-szám-ra 5-8x kattintva lehet előcsalni. Valaki rootolta már így az ő v3-asát?.

Új hozzászólás Aktív témák