Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz iMaverick #59723 üzenetére

    Szia!
    Teljesen igazad van! Anno a fiam is ilyen "gond"-al küszködött. Amikor megkérdeztem hogy mia p...nak az a sok sz.r amit felpakolt akkor "mert jó". Aztán szépen leszokott róla. A beállítások között található egy kis választható "opció" a fejlesztői lehetőségek-törölje a tevékenységeket. Meg érdemes használni a "be-ki kapcsolás ütemezése" A folyamatos üzemtől sokszor megbolondul a telefon főleg akkor ha megy két hete egyfolytában és tele van az "agya" a futtatott dolgokkal amiket BÁR több napja nem is nézegettünk de ott virítanak "pucsítva" és arra várnak, hogy a "gazda" megint használja :DD Az én telefonomra is van egy csomó dolog telepítve, fut is rajta DE csak azok amire tényleg szükségem van! Nos ebben sokan nem tudnak határvonalat húzni! Mi is az amire nekem ténylegesen szükségem van?
    Egy off példa az egyik fickónak azért kellet egy giga-miga asztali gép 250eFt-ért mert az elmondása szerint: az egyik monitoron nézem a meccset a másikon meg dolgozom egy excel táblában????? :Y Ekkora barmot :F csak ez volt a szerény hozzászólásom valószínűleg megsértődött :DD DE aki ilyet mond annak fogalom zavarai meg gyűjtögetési kényszerben szenved a "fukszos kisebbségiek" mintájára.........................

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák