Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    A Jiayu egy jó telefon.
    Nagy számok törvénye alapjan több hibát is lehet olvasni velük kapcsolatban.
    Azt hiszi bárki van tökéletes telefon?
    Mindnek van valami hibája.
    A nagyoknak is.
    Nekem összetörött a kijelezője a G3-nak,de nem volt kérdéses hogy a következő is Jiayu lesz,már úton van.Ha nem lettem volna megelégedve vele,akkor azt rendeltem volna?
    Nem mondom megfordult a fejemben hogy kiváncsiságból kipróbálnám a Xiaomi Hongmit,amit mostanság agyon dicsérnek,de valamiért érzem nem fenékig tejföl az a telo.
    Úgyhogy marad a G3T.
    Amúgy mindenki azt vesz amit akar,de nem kell bedőlni egyik túlzásnak sem.
    Nem igaz hogy teljesen tökéletes a Jiayu,de az sem igaz hogy annyira rossz lenne mint amit itt írnak egyesek.
    Valahol középen az igazság.
    Egy jó árértek arányú telefon,ami mögött komoly tábor alakult ki,ami nagyon is fontos szerintem.
    Volt nekem már HTC HD7 utánzat,aztán N9770 telo,de mégcsak meg sem közelitették a Jiayut.
    Gps nem a legjobb,nekem mondjuk működött és használtam is,de tény hogy nem bíznám rá az életem,arra viszont tökéletesen alkalmas volt,hogy néha ha nagyon kellett segitett.
    Azért szivesen összehasonlitanám bármelyik telefonnal ennek ellenére 1 autóban,ugyanis volt rá példa hogy a Jiayum jól navigált,a Galaxy S2 meg csak kereste a jeleket ugyanazon autóban egyidőben.

    Na meg az akkuidő.Lehet nem annyi a kapacitás mint amit ráirnak,de az biztos hogy még egy telom sem teljesitett ilyen jol és ha valaki belelolvas a fórumába,láthatja milyen akkuidők vannak a G3 esetében.

Új hozzászólás Aktív témák