Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz hevizms #58793 üzenetére

    Beismered, hogy a tiéd nem volt tökéletes, viszont mégis ilyet telefont veszel megint, mert "úgy érzed, nem fenékig tejföl a Xiaomi".

    ??? :F ???

    Tudom, mindenki a sajátját védi, na de mégis... De akkor védem én is a Xiaomit egy kicsit.

    A Xiaomi eléggé High-End brand Kínában. Nem én találtam ki. A kínai kollégám hazament, úgy hogy sose hallott róla, és amikor visszajött, csak bólogatott, tele van vele Kína, akkora brand. Nem sok hasonló kínai márka van (talán az Oppo, Lenovo, Meizu hármast említeném vele egy lapon), ami igenis nagyon jó telefonokat gyárt.

    Nekem lassan egy fél éve van Xiaomim, a főzött teszt romokkal kapcsolatos problémákat leszámítva (amik természetesen a főzött teszt romok számlájára írhatóak) az égvilágon semmi problémám nem volt vele, sőt.
    Az elején leszólták a kollégáim, viszont amikor az enyém vígan működött, a Galaxy S4-et meg vitték szervízbe, akkor már nem volt akkora az a vigyor.

    Lehet, hogy a Hongmi topic nem pörög annyira, mert a MIUI-val kapcsolatos kérdésekkel is általában az MI2 topicba jön mindenki. Ott viszont van azért élet. És nem, nem azért, mert annyi probléma lenne a telóval, hanem mert heti szinten jön a MIUI frissítés, amiben mindig javítanak valamit, és új feature-öket tesznek bele, mindig van miről beszélni.

    Ne "érzésből" írj. Tényekkel támaszd alá, vagy ne írj semmit. Így indul a pletyka, ami végigsöpör a fórumon.
    Mint anno nem is tudom melyik telefonos bolttal volt ez, egy valaki rendelt onnan, olcsó volt, és nem volt gond a telóval, onnantól be lett harangozva mint csudajó bolt, és tucatszám rohant oda mindenki telefont venni, természetesen a garis ügyintézésük közel sem volt olyan szuper, mint kiderült. Direkt nem írok bolt nevet.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák