Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz alex89 #44936 üzenetére

    Most nézem vissza az elmúlt 2 (2,5) nap termését és olvasom a kérdésed (#44684) alex89:

    Nálam az Amoi N828 van és a leírt kritériumoknak szerintem megfelel a 4,5"-os kategóriában. Mondjuk a 850 is jónak tűnik, de abban más kamera van (5Mpx), így nem merek érdemben nyilatkozni róla. A 828-cal szoktam lődözni képeket: hát nem egy tükörreflexes masina, de szerintem vállalható képeket csinál.

    (#44773) mandelstam: a kínai szoftver eltávolítót azért mindenképp futtasd le CWM Recovery alól!

    A mentés sem szokott hátrány lenni! Ki tudja, hogy gariba vissza kell-e küldeni a telefont?

    (#44749) EdinaPeti: PDA szervízt kellene keresni. Amikor nekem annó a HP iPaq-on megdöglött a töltő része, odavittem és megcsinálták. Az egyetlen probléma: legomboltattak velem 18eFt-ot... Kérdés hogy megéri-e a javíttatás?

    (#44785) vampire17: Máris csere? Ez nem tartott sokáig! Mondjuk lassan az én Amoi N828-am is 6 hónapos lesz... Az előző Haipai i9377-et is 6 hónap után cseréltem le. (Az azért hozzátartozik az igazsághoz, hogy azzal azért voltak gondjaim... :O )

    (#44883) Terentius: Tervezel rendelni? Lehet betársulnék eggyel! Az Amoi-hoz amit küldtek töltőfej... Khhmmm, hát hogy is mondjam? :DD (Eléggé hülye megoldással van az átalakítója az európai 230V-ra...

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák