Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz HXY #27749 üzenetére

    Az a baj, hogy egy kicsit átverés szaga van a dolognak! Hiszen több, mint 4000 terméket harangoztak be, helyette alig több, mint 500 termék volt féláras. 03.50-kor keltem azzal az elhatározással, hogy THL W8-at veszek ha tudok. Elkeseredtem amikor lapozgattam a 04.00-kor kezdődött akciós lapok között, hogy "csak" memóriakártyák és kisebb értékű cuccok vannak. A hetedik lapon találtam egy freelander tab-ot amit majdnem megvettem hirtelen felindultságból, de gondoltam végiglapozom a 12 oldalt. Az utolsó oldalon megláttam a W8-at. :C Lefagyott a Paypal szerver (gondolom annyian akartak fizetni egyszerre) de azért nagy nehezen meg tudtam venni. Aztán még egy Androidos MiniPC-t is vettem 23 dodóért. :D Lényeg, hogy reggel öt 30-ra már szinte az összes tablet és okostelefon "Sold Out" státuszt kapott. Biztos betettek az akcióba 10-20 darabot tételenként és azt meg szétkapkodta a nagyérdemű, mint Etióp gyerek a segélycsomagot. :)

    (#27751) DJGABI

    Rendeltem már sokszor tőlük. Teljesen rapszódikus a szállítási idő. Volt, hogy egy héten belül itt volt a cucc, a leghosszabb kézbesítés pedig több, mint 60 napig tartott. De a jellemző a két-három hét.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák