Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz csepelball #15141 üzenetére

    Szia,
    én olvastam a cikket, de továbbra is azt vallom, hogy a Blade I után nem szeretnék újabb ZTE terméket. A műanyag amit felhasználnak a telókhoz borzalmasan alacsony minőségű, még ha nem is annak tűnik. Elég ha a képek alapján összevetem a G3 hátlapját a ZTE U950-ével. Előbbi egy darab edzett műanyag, ami nem törik és reped, míg utóbbi tök ugyanolyan kevert műanyag, mint a Blade I-é. Hát ez utóbbi már 1 év után repedt össze vissza, pedig nillkin tokban volt végig és csak 1x esett le (nem, nem akkor repedt el, hanem már előtte). Az aksi továbbra is borzalmasan kicsi egy 4 magos telefonhoz képest. 2000mAh ha jól olvastam. Hát inkább tettek volna bele egy 3-3500mAh telepet, mint amit a kínaiak is tesznek majd a hamarosan ténylegesen kapható 4 magos MTK és Exynos chipes telefonokba. Az 5MPixel-es kamera végre pozitívum volt, egész jó képeket láttam, de a FullHD videóban a folyamatos auto ki-be fókuszolás bizony elég szégyen. A játékok 3-4 óra alatt lemerítették a telót... no comment. Ráadásul melegedett is, ha jól olvastam. Sima üzemmódban egy éjszaka alatt 10% esés az aksin is borzalmas. A G3-am normál üzemben 4%-ot esett, egyszer airplane mode-ban pedig kőkemény 1%-ot. Félreértés ne essék, nem rossz telefon, de az én szempontjaim szerint egy csalódás. Vám nélkül korrekt lenne az ára.

    UI: A cikk tényleg nagyon részletes és tetszett is, de a telefon már kevésbbé.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák