Új hozzászólás Aktív témák

  • LantosBerry8

    senior tag

    Sziasztok! Adott egy LeEco LePro 3 Elite (Lex722)Tegnap este otg-n keresztül csatlakozva volt egy pendrive a telefonhoz... Közben egy zeneszámot indítottam el, aminek az lett a következménye, hogy a telefon kikapcsolt.....(csak úgy, se kép, se hang...) az akku 18 %on volt előtte, így rádugtam a töltőre és így kapcsoltam vissza....
    Miután visszakapcsolt, onnantól nem működik rendesen a telefon... Nem működik az alkalmazás váltó gomb, sem a home gomb.... Világítani világítanak, de nem működnek... A gyors menü szintén elszállt... Teljesen más lehetőségek közül lehet választani, mint amitkorábban beállítottam - és ráadásul le sem gördül, hiába nyomok rá a kis ikonjára, valamint a beállításokat sem érem el innen.... Továbbá amint a fejlesztői menübe lépnék, csak ez a képernyő fogad: "ennek a felhasználónak nincs jogosultsága ezt a menüpontot használnia"
    Az értesítések szintén nem látszódnak semmilyen formában.... Hallom, hogy smst, vagy emailt kaptam, de vizuális értesítés csak akkor van, ha az afott alkalmazásba belépek, egyébként a hangjelzésen kívűl más nem utal rá....
    Mi lehet a gond?
    A telegonon kb. 1 éve bootleggers rom (android 8.1) fut, eddig minden gond nélkül....

Új hozzászólás Aktív témák