Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz #79335424 #121745 üzenetére

    Nem ertjuk egymást, de persze ez nem gond.

    Nem azon van a hangsúly, hogy látom a logót vagy sem.

    De mindent leírtam már. Az, hogy a logó tervezése ennyire nulla ráfordítással készül, úgy érzem, hogy a készülékeken is visszaüt.. és volt már rá példa.

    Osszefugges nincs, de ha valaki akar vmit a piacon... ne legyen ennyire lusta.

    Szerkesztés. Semmi pozitívat nem látok benne. Ha erre nincs pénz mire van? Szitaznak, amiktől beszéltünk csak levesznek a szalagrol egy terméket, és kész.

    Tudod Te is, hogy gyártó partnerek vannak. A fejlesztés nem az márkák sara...Nem nevezem még azokat se, akik sok szart csinálnak, vagy presale megoldással indulnak egy egy szériával...

    Ez az én véleményem . sajnálom :D

    @Roli5: Nem tudsz elvonatkoztatni a márkától , hisz használod, így ne vitazzunk róla. Legyen igazad.Az még hogy a többiek nem találtak ki semmit... hát oké :) Nem szeretném tovább folytatni

    :R

    Részemről a téma lezárva, bocsánat ha egyik másik markakedvelő lelkébe gázoltam.

    Sajnos felreertjuk néha egymást, ez van. De így kerek a világ.

    Most jó pár napra torlom a topicot az előzményekről, mert kezd elegem lenni sajnos. Mindenkinek további jó forumozast.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák