Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz motocoder #118872 üzenetére

    Mondjak valamit... ? Újat nem fogsz tudni mondani, plusz a fórumban tilos ezeknek a firtatása is.

    Ha hiszed , ha nem , ott a külföldi rendeléses topic, szóval nem kell a megváltót játszani...

    Nemmondoooommmeeeg, Köszi, nem is kell... Ez a hányévezős témakör körbe is ért.... csakazértsegecileszekmegnemmondanám....

    Az LTE-vel meg nagyon mellélőttél.... És még csak be se ismered.. Na ez a baj..

    De tessék, olvasd el mégegyszer.. Aztán ha ezt se érted meg sajnálom...

    Te ezt írtad:

    A Mediatek már jó idelye System-on-chipeket gyárt.
    Nem értem hogy kevered ide a többi processzor gyártot?
    A Mediatek MT6735-ba is van integrált b20-as LTE lapka és amelyik telefon ezzel van szerelve van benne b20!
    Helio X10-ben nem volt b20 és nem is lessz.

    Én meg ezt:

    Foglaljuk össze.

    Attól mert a System on Chip , azaz SOC tudja a B20-at még édeskevés... Ehhez kell a megfelelő antennákkal rendelkezni, ami a gyártók számára egy plusz költség és hely, ezt nem sokan teszik meg.

    Ergo,hiába tudja a Mediatek integráltan a B20-at, ha nincs megfelelő antenna, akkor mindegy, és szoftveresen se lesz aktiválható!

    Ennyi.

    Kapásból tudok mondani neked olyan modellt, amiben van és nincs B20..

    Lenovo P70, MT6752, van B20 ...

    Lenovo K3 Note MT6752, nincs B20 , testvérmodell Lenovo A7000 MT6752, van B20

    Tehát nem a SoC-tól fog eldőlni / jelenleg / hogy van-e B20-as, hanem hogy a gyártó ezt akarja vagy sem.
    Ez a piaci verseny miatt van, illetve a piacokról, hogy nem piszkáljon bele a helyi statisztikába esetlegesen.

    Hosszú, de a lényegét leírtam, tehát ne ringasd bele magad abba, hogy az X20-szal minden freki meglesz...

    Azonkívül, hogy a helyesírásra is kellő energiát lehet fordítani, marhára nincs igazad!

    És megköszönjük. Én eltakarodok aludni, remélem mára a Mókatár is bezárul.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák