Új hozzászólás Aktív témák

  • smithsys

    aktív tag

    Nos akkor a UMI Rome, mert úgy hallottam volt olyan akit érdekelt…
    Tegnap délelőtt érkezett meg, de mivel nem voltam itthon, ezért csak ma tudtam kezelésbe venni.
    Kicsit olyan kétpálcás benyomást kelt első látásra.
    Először is az Amoledet természetesen el lehet felejteni! Egyszerű 2 pontos IPS van benne, bár a színek elég jól kalibráltak, legalábbis számomra.
    Ma volt egy full töltés 1%-ról, 3032 mAh-t sikerült belepumpálni a mérés szerint. Ez ugye kb. 15%-os veszteséggel számolva 2550 körüli akksit feltételez.
    Szinte stock 5.1 van rajta, lagg sehol. Teljesen simán viszi a rendszert, ami számomra meglepő módon 99%-ban magyar. Eddig 1 azaz egy darab english menüponttal találkoztam a beállításokban valahol eldugva.
    Rootolva érkezett mindenféle chinese apptól mentesen, ami ugye szintén meglepő.
    Fótókat még nem csináltam, egyrészt mert nem nagyon fényképezek mobillal, másrészt mert nem nagyon van kedvem ilyen mocsok időben kimenni, bent meg nem ideálisak a fényviszonyok. Majd azért próbálkozom.
    Igazából eladásra érkezett a cucc, de párom azt mondta, hogy neki ez kell, úgyhogy egy darabig marad.
    Majd még tesztelem egy kicsit és jelentkezem az eredményekkel.
    Vérmes reményeket ne fűzzetek hozzá, de ezért az árért azt mondom hogy teljesen használhatónak tűnik. Aztán majd kiderül… :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák