Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz nyuszi123456 #110294 üzenetére

    Ja hogy erről a telóról van szó,.
    5" HD azért egyáltalán nem baj, én FHD-t is simán elviselem . Tartottam tőle, hogy minőség nagyon romlani fog SD filmeknél, de egyáltalán nem vészes a helyzet. Nyilván HD sokkal szebb, de SD is nézhető bőven. Olyan kb mint plazma tv-k esetén, HD nagyon szép, de SD is élvezhető még.
    5"-on HD szerintem bővebb elvárható már, inkább csak nyersz vele, mint veszítenél. SD videók még emészthetőbbek lesznek, mint FHD-n. SoC pedig simán bírni fogja, fogyasztással meg nem lesz sok gond, mivel takaros a SoC. 4300-as akku szerintem erős kamu egyébként, talán 3000 körüli lehet benne maximum, de inkább még annyi se, 2300-as ha van benne. Méretei alapján nem igen lehet benne több, tabletekben van ekkora akku, nem telefonban. Nem tudom miért kerül ennyibe ez a telefon, semmilyen különösebb okát nem látom, még márkásnak se lehet mondani.
    Redmi 2 pro 128$ és nincsen benne ilyen kamu. MIUIHU pedig még inkább előnyére válik, bár nem mindenki szereti. Mondjuk ez nem tudja a B20-at, Mlais meg elvileg igen.
    Ncore meghívó igen nehezen jön össze, bocs de csak ismerősöknek adok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák