Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Hát, sem a kamerától, sem a GPS-től nem vagyok elájulva. :( (Mlais M52)

    A fotók színei fakók, az élek pedig (eredeti méretben nézve) homályosak akkor is, ha van elég fény. Camera 360-nal csak effektek kerülnek rá, de nem segítenek, mert a jelek szerint a szenzor csak ennyit tud.

    A GPS szinte azonnal talál (értsd: lát) holdakat, nem is keveset, de nem fixál gyorsan, és utána ingadozik a vétel erőssége. Szabad ég alatt is legfeljebb 7 méteres pontosságot mutatott eddig a GPS Test program. De hogy kevésbé rosszat is mondjak: kipróbáltam a Google saját GPS nyomkövető progiját, ami gyönyörűen, folytonosan követte is az utamat Óbudától hazáig - bár legnagyobb nagyításon látszik, hogy szinte végig méterekkel az út mellé tett. :DDD

    Ennyi pénzért mondjuk nem vártam csodát, de álló helyzetben több korábbi, elméletileg gyengébb GPS-képességgel megáldott készülékem (MT6582, MT6592) is sokkal jobb számokat mutatott a teszt progiban. :U

    Amúgy meg sem a fotós, sem a GPS képesség nálam alapvetően nem számít, csak gondoltam, megosztom veletek a tapasztalatokat. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák