Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Kupszi #47618 üzenetére

    "Szerintem az AMD nem akar a félmilliós árkategóriába beszállni, igazából felesleges is."
    Tudod nagyon jol, hogy ez presztizs. Ideje lenne mar magukat oda rakni, mint a ryzen-ekkel. Mert azzal semmit nem ernek hosszu tavon, ha csak tartjak a lepest.

    "Nekem úgy tűnik az AMD nem is akarja a csúcskategóriát erőltetni, azt megfogja hagyni az Nvidiának."
    Az a baj, hogy mar tul regota. Remelem azzal, hogy szetvalt a gpu fejlesztes osszeszedik magukat es nem felgeneraciokat hoznak ki, mert egy 3950X (am4) paltform melle dukal egy megfelelo gpu. Es akkor meg a 3990X (trx4) platformrol nem is volt szo.

    "Most se nagy egetverés hogy nincs 5800XT vagy 5900XT"
    Dehogynem. Nezd meg a 5500/5600/5700 arak hogyan nyitottak.
    Ha keves az sku kinalat, akkor legalabb olcsobb lett volna, de nem.
    Innentol kezdve mindenkinel lesz RT (konzolok, amd, nv, intel?).
    Tamadni kell a frontot, ha el akarjak terjszeteni, nem 2 sku-val mokazni.

    "Itt csak az a kérdés hogy +30%ért ki akar kiadni +80% felárat. Gondolok itt a 2060 és 2080 közti iszonyat árrésre."
    Senki, ebben mindketto ludas.

    "Az AMD pont oda lőtte kártyáit, ahol pont sok kártya fogy el, és jól tette."
    Biztos vagy te ebben? Egyaltalan nem. Ment az nv utan. Vartam az 5700-t, de inkabb vega56-t vettem. A vicc 5500 utan, meg inkabb vettem most 2db 480-t felaron. Most meg majd nezd meg mennyien fognak konzolt venni inkabb.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák