Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Haliho mindenki!
    Lenne pár kérdésem a Meta Quest 3ról...látom pörög a téma így remélem hamar kapok választ!
    Látom sokan amazonról rendeltétek, és nem nagyon értettem, aztán átváltottam...tényleg 70K-val olcsóbb ha külfödről rendelem? Ekkora a szakadék? És ha már onnan venném, a gari hogy működne? Illetve honnan lenne érdemes? Amazon.co vagy .de?
    Azt jól látom hogy az 512es verzió az kapufa? :D
    Oh, és szemüvegesek tudják rendesen használni? A Quest 2 nekem pont fasza volt szemüveggel..

    És a legfontosabb...biztos kipróbálnék pár címet, és végig is vinnék ezt azt, de javarészt Beat Saber lenne..
    Még úgy is megérheti a felárat a 2höz képest?

    Tudom ez egyéni referencia kérdése, de összességében tud annyival többet? Magyar viszonylatba kb dupla az ára jelenleg. Persze ha külföndi rendelést nézek, akkor nem is olyan vészes..
    Bér egy elite strap így is úgy is kell, ahogy látom, mert ahogy kell, ezt a fejpántot is elqrták...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák