Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz zoo8800 #1480 üzenetére

    - A City szervo gombja nem vilagitott, de az egy bizonyos sebessegnel amugyis kikapcsol nem? Legalabbis a Puntoban ha jol emlekszem 50 felett kikapcsolt.
    - A hang valamilyen elektromos pumpa lehet, de ha ez masnal nem tunt fel akkor egyedi esetrol lehet szo.
    - A zaj szelzaj volt leginkabb, nem a futomu felol jott(nem dobogos, bugos zaj volt). Lehet az ajto gumikederei voltak kigyengulve.
    - A 7,2 teljesen jo adat vegyesre. Nalad milyen felosztasban van varos-autout-palya? Mennyit mesz egy nap?
    - A tempomattal kapcsolatban atolvastam egy nemet forumot, de ott azt irtak hogy a 2009 utani autokban van elokeszitve a kabelezes.
    - Neked milyen gyorsan melegszik a kocsi? Ugyertem a vizhofok mero mennyi ido utan van 90 fokon?

    (#1481) alázógyík
    - szervo, ahogy feljebb
    - a zugas inkabb ilyen szivattyuhang volt nem annyira mechnikus bugas
    - a 71db annyira nem rossz, de kicsi jobbat vartam. Nemreg volt egy uj Leon nalam, abban 66-67db-t mertem
    - a fogyasztas zoo8800-ehoz hasonlo, vagy a 9,5-hez?

    (#1482) joamilestoné
    - bugas, ahogy feljebb irtam, inkabb szivattyu, vagy pumpa hangja. Leginkabb egyebkent kompresszort mondanek de annak nem kellene a kocsiban lennie. (A kliman kivul legalabbis, az egyebkent nem volt bekapcsolva)
    - A spritmonitor mar megvolt, azert csodalkoztam a fed. komp 9,5 literen.

Új hozzászólás Aktív témák