Új hozzászólás Aktív témák

  • Alien83

    senior tag

    válasz strcpy #81191 üzenetére

    Hát ez a kákán is a csomót :)

    1. A rendszer 2013 óta változatlan, sanszos hogy ezután is az lesz.
    2. Jogilag nem az enyim, ahogy a megvett lemez sem, ellenben én gyakorlatban is játszhatok a játékkal bármikor. :)
    3. A partner valóban lehet getzi, de mivel kölcsönös a dolog nem látom értelmét egymást átverni, azt is max 1 játéknál tudnád.
    De erre is van ám megoldás.
    A Home felől tökmindegy, a profil jogai maradnak a gépen, a nem home fl meg max birtokolja a jelszavakat-email-t.
    Ki van ez találva. :)

    "Lemezen igazán nagyot csak a korai vevők buknak"

    Ez meg mondtam más kérdés, mire ide jutsz hogy olcsósodik minden a digi fingé-hugyé lesz ugyanúgy. :)
    Ritkán látok lemezesen játékot olcsóbban mint olcsó digit ha felezem. :)

    ///persze mindenkinek más a véleménye, van mikor lemezzel tudsz jól okoskodni, van mikor a digivel, de a digitől főleg hosszabbtávon, pláne pre-ordernél ez igaz amit írtam....egész egyszerűen dönteni kell...minimális feles lovéért fixen maradjon a játék, és nincs gond a szar lemezekkel, vagy lemez és akkor kénytelen vagy eladogatni, miután végigvitted, azt ha ugy van időd és sokáig halogatod többet buksz.

    Én 50 olyan játékot vettem ami nekem fontosabb, mert válogatok, mindent nem veszek azért meg, ezeket mind digiben és megosztva.

    Nekem ebben a generációban az egyedüli vásárlás, meg lemez mintha nem létezne, más másképp csinélja nem kell mindenkinek ezt, csak mondom hogy régen halomra vettem a lemezeket x360-ps3-ra most meg 1 lemezem van mert 2k-ért meg tudtam venni, a Killzone, de nem értem minek 1500-ért vettem dollárban egy akció során....szóval digiben is megvan eladhatnám.

    Nem tudom, ha valaki engem kérdezne én lemezest biztos nem vennék.
    Max ilyen Order 1886 félét.

Új hozzászólás Aktív témák