Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Zoltn #222276 üzenetére

    30 -ért az nem rossz ár, bár az esztétikai állapota miatt nem is adnék érte többet. 1 napos próbával én is bepróbálkoznék, ahogy felettem írták. Festve van, matricázva, szóval én azt nézném első körben mennyire melegszik egy nagyobb, izmosabb játék alatt. S -nek nem nagyon kellene. Abból "nagyjából" az is kiderül mennyire dzsuvis belül.

    X volt nekem (azt eladtam az SX -re várakozás miatt), szerintem az egy kicsit hangosabb és melegebb is. Már csak egy S -van, ami több nap aktív használat alatt (folyamatos letöltés, mellette időnként játék) max. langyos lett...de még lehet azt is túlzás mondani.

    Attól nem kell megijedni, ha mondjuk egy letöltés nem stabilan, fixen fut végig. Viszont játék közben nem kellene szétesnie a képnek, beakadnia a játéknak...stb.

    A kontrollert is próbáld játék közben, hogy minden gomb rendesen működik-e. Valamint a karok is megfelelően reagálnak.

    Egyébként elég korrekten tájékoztat a leírásban, úgyhogy vélhetőlen más hibát is leírna...de ettől függetlenül azért az említett 1 nap próbát én megpróbálnám.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák