Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papooo

    senior tag

    válasz Zolee_70 #163373 üzenetére

    "Visszalépés nincs, a kisebb tankjai megmaradnak, de csatába nem tud vele menni"
    Ezzel csak az a gond, hogy akinek t5-ös prémtankja van, az a hajára kenhetné.
    Én speciel négy garnitúra legénységet húztam ki csőri hárommal, és hármat matidia 4-el.

    Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

  • sequator

    senior tag

    válasz Zolee_70 #163373 üzenetére

    Ezen gondolat mentén, akkor aki egy ágon eléri a megfelelő WN8at (vagy bármilyen mérőszámot), akkor a többi ágon rögtön T8tól kezdhet? Vagy nem kezdhet új ágat?

    Mi lenne azokkal, akik nagyon jó W8at tudnak T5ben (pl nekem is több T5ös tankommal 2000 körüli WN8am van), ezért innen kizáródnak, de fentebb nem megy nekik a játék (pl nekem T10ben alig van 1200 WN8am). Ezek folyamatosan a két szint közt ugrálnának fel-le?

    Ez az ötlet több problémát okozna, mint amennyit megold. Azt gondolom, hogy semmiképp sem a tankok tierje alapján kellene korlátozni, mert ez lehetőségeket (tankokat) venne el a játékosoktól, ami üzleti szempontból kész öngyilkosság lenne.
    Ha már mindenképpen szétválasztanák a játékosokat tudásuk szerint, akkor azt "ligákba" szervezve lehetne megtenni. De minden ilyen szétválasztás nagyon sok problémát vet fel (csatára várakozás ideje, "liftezés" a ligák közt, stb.)

    sautia

    sequator

  • fradi81

    veterán

    válasz Zolee_70 #163373 üzenetére

    Az nem jó megoldás ha nem játszhatsz minden tankkal, kláncsaták eu4, tomatók eu1, narancstól eu2, unikumok meg verhetik eu3-on full golddal ;]

    [ Szerkesztve ]

    moto g72, Ninebot d28e

  • kchryss

    addikt

    válasz Zolee_70 #163373 üzenetére

    Tudom, hogy frusztrálóak a rövid csaták, a nagy arányú győzelmek/vereségek és a sok bot, de higgyétek el a képesség alapú mm vagy ez a szétválasztás amit írtál egyáltalán nem oldaná meg ezeket a problémákat.
    Nem azért vannak rövidebb csaták, mint régebben, mert több a gyengébb játékos (egyébként tényleg több), hanem mert a wg a változtatásokkal így alakította a metát. Az új tankok általában erősebbek, mint a régebbiek aztán egy idő után a régieket is hozzáigazítják az újakhoz, a tankok ereje és mobilitása folyamatosan nő miközben a hp-juk nagyjából változatlan. A pályák kialakítása is a nagy különbségeknek kedvez, sok az olyan pálya ahol az egyik oldal előnyben van és majdnem minden pálya olyan hogy a gyors csatáknak kedvez, hamar odaér a két csapat a kulcspontokhoz és aki azt elfoglalja nagy valószínűséggel már meg is nyerte a csatát.

    A ranked egyébként szépen bebizonyította, hogy a képesség alapú mm-mel is ugyanilyen sok az egyoldalú csata. De vissza lehet nézni azt is amikor az eu és a ru szerver legerősebb klánja csapott össze, csupa nagyon jó játékos volt ott mégis alig volt olyan csata ami szoros lett volna. Ha komolyabban cw-znél sh-znál akkor ott is azt látnád, hogy a villámháború a nyerő taktika, gyorsan bedarálni az ellenfél gyengébb oldalát és olyan előnyt kihozni a csata elején amit már nem tudnak visszahozni.

    Egyébként ez a szelekció szerintem etikátlan lenne. A múltkor linkeltem egy 73 éves nagypapát aki játszik a játékkal. Visszaolvasva elég negatívnak tűnik ahogy írtam, már elég álmos voltam nem fogalmaztam túl szerencsésen. Azt akkor nem negatív példaként akartam felhozni, hanem arra akartam rávilágítani, hogy nem lehet tudni, hogy egy stat mögött milyen okok vannak, miért olyan gyenge valakinek a statja amilyen. Nem szabad megtiltani az időseknek, fogyatékosoknak, betegeknek, gyenge internettel rendelkezőknek, 10 fps-re alkalmas gépen játszóknak, hogy játszanak a játékkal. A gyenge játékosok a játék részei, mindig azok voltak és azok is lesznek, hozzá kell szokni és nem kell mérgelődni miattuk.

    Egyébként mit szólnál hozzá ha a jobb játékosok azt mondanák, hogy ne 1000 wn8 legyen a 10-es tankoknál a határ hanem 2000 és te nem játszhatnál 10-es tankokkal. Vagy mit szólnék én ha az unikumok azt mondanák, hogy 3000 legyen a határ, mert én szerintük sokkal gyengébb vagyok és nincs ott helyem. Én biztos fel lennék háborodva. :)

Új hozzászólás Aktív témák