Új hozzászólás Aktív témák

  • Urna

    tag

    válasz KROK640 #14332 üzenetére

    Látom élvezed hogy volt mibe kapaszkodni. (de dardo-s pl a héten született nyiván az is csak egy darab, szóóval nem számít mint a laposföldeseknek az érvek). Egyébként írtam miért szoktam le az ilyen meccseim mentéséről de odáig nem kell olvasni.
    De megint csak azt tudom mondani hogy akkor erre nincs erőm mert a falnak beszélek. A játéktudásod is azzal határos.
    Nem akartam ilyet írni mert feleslegesnek tartottam de gondolj bele hogy elrontani mennyivel egyszerűbb egy boosteres meccset mint megcsinálni. Agyatlan bombergameplay- ami a skill-t leginkább kerüli (szerintem) simán fél perc alatt hoz hangárt még a jobb játékosoknak is. Te meg a Camberrával a pont fölé nem értél el 3 scrrenből 2 esetében és panaszkodsz hogy booster meg prém acc meg miegymás.
    Nem tudom mit lehet még hozzátenni, nem akarlak se téged se csongit, se az FFW foteleseket meggyőzni. Mert látom nem megy. Az zavar egyedül ha valaki "jöttment" benéz a fórumra akkor a homorúfejű sírást olvassa meg a fóliasapka elméleteket. Emiatt gondoltam hogy legyen itt ellenpélda is.
    Csak azért mert az én véleményem itt a kisebbség, még nem fogom megkérdőjelezni, mert ti hangosabbak vagyok.
    Remélem másról lehet itt beszélgetni még, mert ezzel ahogy látom nem jutunk előrébb.

    S10 + Galaxy Watch 3

Új hozzászólás Aktív témák