Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma még később ébredtünk de a gyerekek még durmolnak. Persze éjjel 2 után ismét felébredtem. Nagyon köhögtem és kijöttem teát inni. Persze édes is felkelt velem. Majd még vissza bújtunk durmizni.
    Tegnap simogató napsütésben sétálgattunk itt Móron és mivel itt túl sok látnivaló nincs beültünk a kocsiba és bementünk Fehérvárra. A gyerekekért 2-re mentem volna és addig volt majdnem 3 óra még. Édes vezetett odafelé. A belvárosban sétálgattunk és amikor már átfagytunk beültünk a plázába egy kávéra és beszélgettünk. Igazi meghitt karácsonyi hangulat van bennünk. Persze cuncika hiányzik. Hazafelé felvettük a gyermekeimet. Mami felhívott hozzájuk és ott vártam meg amíg a gyerekek össze szedik a motyójukat. Jó volt érezni hogy mamival is minden rendben van lelkileg. Érezni lehetett rajta hogy most boldog igazán ő is. Ez azért jó mert így sokkal jobban tudunk mi is beszélgetni. Tényleg mint egy igazi barát. A párjára sem haragszom egy picit sem. Nincs is okom rá..Itt egyedül az anyósom (aki szintén ott volt) nem tudja kezelni a helyzetet. Ő mintha levegő lennék úgy átnézett rajtam. Persze nagy ívben leszartam őt..
    A gyerekek jól érzik magukat itt. Nagy társasjátékozás megy. Cuncika 3(!) éves kortól ajánlott társasával nyomjuk. Ez a mi szintünk. Persze alázok mindenkit.. ;] :P
    Ma ebéd után megyünk apámhoz. Jó látni hogy készültek a gyerekek neki ajándékkal. Én is kaptam rajzot tőlük. Nagyon meghatódtam..
    Úgy néz ki már szereztem is vga-t a 4870 helyére. Egy olcsó kis netezős lesz helyette. A különbözetből pedig kihúzunk másfél hetet..
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák