Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2282 üzenetére

    Ez jó hír. Ezek az SMS-ek tényleg tönkre vágják a játékélményt.

    Most én is visszatértem a Souphoz, hála a javításodnak. Egyelőre minden rendben van tovább.

    shield: ez a Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2, amit tolok. De jelzem, amint eljutsz Radarig, iszonyúan nehéz kezd lenni már csak a főszál is (ami a Soupban is van), nem beszélve tovább a mellékküldetésekről. Például Sviblov Freebie megmentése feladatát egyáltalán nem tudtam megcsinálni. Tizenegyszer töltöttem vissza, de lehetetlen megmenteni a csávót. A gond itt az, hogy annyira védtelen szegény, hogy akár egy eltévedt golyó is kinyírja és akkor annyi a feladatnak. És az ellenfelek, akiket semlegesíteni kell(ene) 2 másodperc alatt, az vagy 5 tökig exós zsoldos isten tudja milyen profi fegyverzettel. És nem csak őt, de magadat is meg kell védened ezek ellen egy olyan helyzetben, ahol nem is vehetnek észre egy bizonyos időpontig. A Soupban ezt úgy oldották meg, hogy utólag Freebie sebezhetetlen (vagy jó szívós) lett és akkor nincsen gond, csak magaddal kell törődnöd, ami így is rémálom lehet. Ezt a feladatot a NS-ban ki is hagytam, legyen ami lesz. De van egy olyan küldetés is Dan-től, hogy nyírjak ki egy hatalmas (mondom a szokásosnál 3x nagyobb) vadkant egy semmirevaló .45-ös pisztollyal. Én belelőttem 189 töltényt a fejébe, de meg se kottyant neki. Több töltényem meg nem volt - szóval vannak ilyen lehetetlen feladatok benne, melyek szerintem egy utólagos nehézségi szintnövelés eredményei lehetnek. Eredetileg kétlem, hogy így tervezték volna ezeket a küldetéseket. És még ki tudja hány ilyen van, én a játék legalább felét hátrahagytam, mert ha elvállalnál minden feladatot helyben, akkora feladatlistád lenne, hogy a játék többé el se tudna indulni :)

Új hozzászólás Aktív témák