Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Aarpok #2231 üzenetére

    Pontosan az a baj, hogy egymást nyomják le az üzenetek, s közben még egyébre is kell(ene) koncentrálni, úgyhogy az egész SMS-ezés egy nagy marhaság. Az angolok szerintem azért is hagytak ki egy csomó szöveget, mert képtelenség végigkövetni azokat a beszélgetéseket. Elvégre ez nem egy regény, amit könyvben olvasunk, hanem játék, vagy mi a jó ég :) A sztoriból én se értettem jóformán semmit, nem tudom ki kinek a fia-borja, ezért muszáj volt sokszor a végigjátszást követnem, mert a szövegek érthetetlenek.

    A 7-esben szerencsésen túl vagyok az Agyperzselőn és utána egy pár feladaton is. Egy-két crash kerül, nem igaz, hogy nem, de egyre ritkábbak. A Raktáraknál fordul elő gyakrabban, de átvészelhető. A feladatok jól működnek, és úgy általában minden. Látszik, hogy végre oda tették magukat és sok mindent kijavítottak. Egy feladatba viszont hiba csúszott. Mikor Voronin kéri az RG-6-ost a Szabadságosoktól, akkor a feladatot ott helyeben le is lehet tudni a nélkül, hogy meglenne a fegyver, ugyanis a válasz nyomban meg is jelenik és teljesíti a feladatot :) Ez nem is volt baj nekem, mert ezeket a rutin feladatokat már unom, de a játéknak nem tesz jót, főleg hogy ebbe mások is belekeverednek (a szakács a tojásaival, meg Akim is), és így kimarad egy jókora kaland a játékból. Most újra megjött a kedvem a Souphoz és remélem végig is tudom vinni ez úttal, még egyszer.

Új hozzászólás Aktív témák